Sprzedaż hurtowa systemów PV - Kielce

Nasz sklep z fotowoltaiką to idealne miejsce to zaopatrzenia Twojej firmy w niezbędne składowe instalacji fotowoltaicznej. Zaufało nam już wielu Klientów, o czym świadczą pozytywne opinie otrzymane przez wiele lat naszej działalności. Terminowość, wiedza i stały rozwój to nasze priorytety.

W naszej hurtowni paneli pv oferujemy szeroki asortyment nowoczesnych, wydajnych systemów fotowoltaicznych, modułów, inwerterów, konstrukcji montażowych oraz okablowania. Stawiamy na jakość dostępnych produktów, dlatego też współpracujemy z takimi dostawcami jak: Edge, Huawei, Sofar Solar, Longi Solar, Leapton Solar, Noark, Citel. Sprzedaż hurtowa gwarantuje bardzo konkurencyjne ceny i szereg oszczędności dla naszych Klientów. Wiemy, że korzystne ceny i profesjonalne podejście przekładają się na nasz wspólny sukces. Zależy nam na zawieraniu długofalowej współpracy, a naszymi odbiorcami są największe firmy w Polsce, codziennie wykonujące zaawansowane instalacje pv.

Systemy fotowoltaiczne to nasza pasja. Nasz zespół Ekspertów jest na bieżąco z nowinkami i śledzi najnowsze trendy w branży. Gwarantujemy profesjonale wsparcie i doradztwo w zakresie doboru właściwych komponentów oraz rozwiązań.

Lublin – to miasto, w którym znajduje się centrala i główny magazyn naszej firmy. Nasz dynamiczny rozwój przekłada się na liczbę dostępnych lokalizacji i wpływa na ekspresową realizację zamówień.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni w Kielcach, kontaktując się z nami pod numerem telefonu lub drogą mailową. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci w wyborze optymalnych produktów do Twoich kolejnych instalacji fotowoltaicznych.