Sprzedaż hurtowa systemów PV - Chorzów

Sprzedaż hurtowa gwarantuje korzystne ceny, a tym samym szereg oszczędności i wzrost konkurencyjności naszych Klientów. Poza najlepszym asortymentem, dbamy również o najwyższą jakość świadczonych usług, terminowość oraz profesjonalną obsługę doborową oraz po sprzedażową. Jako dostawca najlepszych systemów fotowoltaicznych, dbamy o długofalową współpracę z naszymi Klientami.

W ofercie naszego sklepu z fotowoltaiką posiadamy urządzenia najlepszych producentów z branży, takich jak: Solar Edge, Huawei, Sofar Solar, Longi Solar, Leapton Solar, Noark, Citel. Zaawansowane systemy fotowoltaiczne to nasza pasja, w której stale się rozwijamy. Wiedza i doświadczenie naszych doradców gwarantuje profesjonalne wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań i właściwych produktów. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, które od lat, każdego dnia wykorzystują nasze systemy pv w swojej działalności. Służą one tworzeniu instalacji zarówno przydomowych, jak również przemysłowych.

Nasza hurtownia modułów pv wywodzi się z Lublina. W tym mieście znajduje się centrala naszej firmy oraz główny magazyn. Dbając o ekspresową obsługę zamówień, stale poszerzamy listę naszych lokalizacji. O naszym zaangażowaniu świadczą pozytywne opinie Klientów, otrzymane po skorzystaniu z naszego sklepu z fotowoltaiką.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni fotowoltaicznej w Chorzowie, kontaktując się z nami pod numerem telefonu lub drogą mailową. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci w wyborze optymalnych produktów i rozwiązań do Twoich kolejnych instalacji fotowoltaicznych.