Sprzedaż hurtowa systemów PV - Dąbrowa Górnicza

Instalacje fotowoltaiczne to nasza pasja. Nasza kadra składa się z profesjonalistów, którzy stale poszerzają swoją wiedzę, aby znać odpowiedź na każde zapytanie Klienta. Cenimy sobie jakość i wydajność systemów fotowoltaicznych, dlatego też współpracujemy najlepszymi markami, takimi jak: Solar Edge, Huawei, Sofar Solar, Longi Solar, Leapton Solar, Noark, Citel. Oferujemy pionierskie, wydajne rozwiązania i najlepsze technologie do instalacji przydomowych oraz przemysłowych. Sprzedaż hurtowa gwarantuje bardzo atrakcyjne ceny i rabaty, a tym samym szereg oszczędności dla Klienta. W działalności naszej hurtowni fotowoltaicznej stawiamy na terminowość, wiedzę i stały rozwój dostępnych produktów, z myślą o wymaganiach naszych Klientów. Dbamy o to, nasza współpraca z naszymi Kontrahentami działała długofalowo.

Lublin – to miasto, w którym znajduje się centrala oraz główny magazyn naszej firmy. O naszym zaangażowaniu świadczą pozytywne opinie Klientów, otrzymane przez wiele lat działalności naszego sklepu z fotowoltaiką.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni w Dąbrowie Górniczej, kontaktując się z nami pod numerem telefonu lub drogą mailową. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci w wyborze optymalnych produktów i rozwiązań do Twoich kolejnych instalacji fotowoltaicznych.