Sprzedaż hurtowa systemów PV - Elbląg

Kierując się jakością i wydajnością instalacji fotowoltaicznych, oferujemy najlepsze rozwiązania pionierskich producentów takich jak: Solar Edge, Huawei, Sofar Solar, EXE Solar, Longi Solar, Leapton Solar, Noark czy Citel.

W naszym sklepie z fotowoltaiką, poza panelami słonecznymi, znajdziesz także inwertery, solidne konstrukcje montażowe i okablowanie. Kompleksowe zakupy w jednym miejscu to duża oszczędność czasu, który poświęcisz swojemu biznesowi. W naszej działalności skupiamy się na sprzedaży hurtowej, oferując bardzo korzystne poziomy cenowe. Dzięki temu zyskujesz dużą przewagę konkurencyjną na rynku. O naszym zaangażowaniu przekonało się już wiele firm montażowych, co potwierdzają liczne, pozytywne komentarze. Dbamy o dobry kontakt, ekspresową obsługę zamówień i utrzymywanie długofalowej współpracy z naszymi Kontrahentami. Dzięki naszej wiedzy o systemach fotowoltaicznych i najnowszych rozwiązaniach w branży, masz pewność, że dokonałeś właściwego wyboru.

Działamy na terenie całego kraju, a centrala naszej firmy oraz główny magazyn mieści się w Lublinie, gdzie rozpoczynaliśmy działalność. Ze względu na dynamiczny rozwój naszej hurtowni paneli pv oraz zainteresowania fotowoltaiką, stale powiększamy sieć naszej sprzedaży, dbając tym samym o terminowość i zadowolenie naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni również w Elblągu, kontaktując się z nami pod numerem telefonu lub drogą mailową. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci w wyborze wydajnych systemów fotowoltaicznych oraz optymalnych rozwiązań do Twoich kolejnych projektów oraz zaawansowanych instalacji fotowoltaicznych.