Sprzedaż hurtowa systemów PV - Gliwice

Kompleksowe zamówienie to oszczędność czasu, a dzięki sprzedaży hurtowej – również duża oszczędność pieniędzy, co przekłada się na wzrost konkurencyjności Twojej firmy na rynku. Systemy fotowoltaiczne to nasza pasja. W naszej działalności dokładamy wszelkich starań aby sprostać oczekiwaniom Klientów, co potwierdzają liczne, pozytywne opinie. Współpracujemy z największymi firmami montażowymi w Polsce i dbamy o utrzymywanie długofalowej współpracy z naszymi Kontrahentami. Jakość, wiedza i terminowość to nasze priorytety.

Poza najlepszym asortymentem, dbamy także o najwyższą jakość świadczonych usług i obsługę po sprzedażową. Nasza kadra składa się z doświadczonych Ekspertów, których wiedza pomoże w doborze właściwych komponentów do planowanych instalacji fotowoltaicznych. Jako dostawca najlepszych rozwiązań i systemów pv, mamy na uwadze wysokie wymagania naszych Klientów, którzy każdego dnia wykorzystują nasze produkty w swoich projektach.

W związku z rosnącym zainteresowaniem energią fotowoltaiczną i rozwojem sieci naszych hurtowni fotowoltaicznych, zwiększamy liczbę dostępnych lokalizacji. Tym samym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, skracając czas obsługi zamówień i pracując nad rozbudową listy dostępnych artykułów.

Działamy na terenie całego kraju, a centrala naszej firmy oraz główny magazyn mieści się w Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni również w Gliwicach, kontaktując się z nami pod numerem telefonu lub drogą mailową. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc Ci w wyborze wydajnych, optymalnych produktów i rozwiązań do Twoich kolejnych projektów oraz zaawansowanych instalacji fotowoltaicznych.