Sprzedaż hurtowa systemów PV - Rybnik

Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej, przez co wyróżniają nas bardzo korzystne ceny, dzięki którym wzrasta konkurencyjność firm montażowych. Stawiamy na stały rozwój asortymentu najwyższej jakości. W naszej hurtowni paneli pv znajdziesz produkty takich marek jak: Solar Edge, Huawei, Sofar Solar, EXE Solar, Longi Solar, Leapton Solar, Noark czy Citel.

W związku z dynamicznym rozwojem stale zwiększamy liczbę naszych przedstawicieli, dbając tym samym o terminowość realizacji zamówień.

Poza całymi systemami fotowoltaicznymi, w bogatym asortymencie hurtowni znajdziesz również moduły, inwertery, konstrukcje montażowe, skrzynki przyłączeniowe oraz okablowanie. Kompleksowe zakupy w naszym sklepie z fotowoltaiką to duża oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Systemy fotowoltaiczne to nasza pasja. Dzięki wiedzy naszych doradców otrzymasz odpowiedź na każde pytanie dotyczące najnowszych rozwiązań w systemach fotowoltaicznych. Naszym priorytetem jest jakość świadczonych usług, terminowość i profesjonalna obsługa po sprzedażowa. Jako dostawca najlepszych systemów pv, dbamy o długofalową kooperację z naszymi Klientami, co potwierdzają otrzymane pozytywne komentarze. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, które od lat, każdego dnia wykorzystują nasze systemy pv w swojej działalności. Służą one tworzeniu instalacji zarówno przydomowych, jak również przemysłowych.

Zapraszamy do kontaktu firmy montażowe z Rybnika i okolic w województwie śląskim oraz zapoznania się z ofertą naszej hurtowni. Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc w wyborze optymalnych produktów do Twoich kolejnych projektów oraz przyszłych instalacji fotowoltaicznych.