Huawei - Sunprofi
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Huawei

Huawei to prywatna firma, w całości należąca do jej pracowników. Poprzez Związek Huawei Investment & Holding Co., Ltd. wdraża Program Akcjonariatu Pracowniczego obejmujący 104 572 pracowników. W programie mogą brać udział tylko pracownicy firmy Huawei. Żadna agencja rządowa ani organizacja zewnętrzna nie posiada udziałów w Huawei. Firma współpracuje z ponad 500 dostawcami usług telekomunikacyjnych, w tym z większością z 50 największych operatorów telekomunikacyjnych od prawie 20 lat w 170 krajach.

Produkty producenta Huawei

Sprawdź w naszym sklepie internetowym

Huawei SUN 2000

Huawei rozwija swoją platformę sprzętową SUN2000 od 2013 roku. Firma jako pierwsza wprowadziła wsparcie dla modułów bifacial i systemów śledzących słońce oraz algorytmy uczenia maszynowego na potrzeby zdalnej diagnostyki oraz ograniczenia ryzyka pożarowego (AI). Obecnie Huawei ma wiodące osiągnięcia we wdrażaniu technologii z obszaru sztucznej inteligencji do PV, w tym AFCI i Smart I-V Diagnosis z algorytmami AI, pomagając klientom osiągać więcej korzyści. W związku z problemami z dystrybucją na rynku amerykańskim, w maju 2020 roku Huawei podpisał umowę sprzedaży falowników serii SUN2000 105KTL jednemu z liderów branży fotowoltaicznej, firmie R.Power. Urządzenia zostaną wykorzystane w realizacji projektów o łącznej mocy 122 MWp, zakontraktowanych przez R.Power podczas ostatniej aukcji OZE.

Innowacje optymalizujące cały cykl wytwarzania energii fotowoltaicznej

Huawei wprowadza innowacje i optymalizuje cały cykl wytwarzania energii fotowoltaicznej. Dzięki integracji najnowocześniejszych technologii cyfrowych, internetowych i fotowoltaicznych, rozwiązania FusionSolar Huawei pomagają klientom zoptymalizować początkowe inwestycje, obniżyć koszty obsługi, zwiększyć wydajność energetyczną i zmaksymalizować zwrot z inwestycji. Digitalizacja inwerterów umożliwia im nie tylko bycie elementami generującymi energię, ale także inteligentnymi kontrolerami PV, które obejmują konwersję mocy, gromadzenie danych, analizę online i adaptację do środowiska.

Firma stawia na proste rozwiązania umożliwiające uproszczone i znormalizowane rozmieszczenie instalacji słonecznych. Rozwiązanie obejmują automatyczną globalną obsługę: centrala może sprawdzać stan operacyjny i przychody każdej elektrowni, tworząc podstawy do oceny wydajności i poprawy zarządzania.

rolnicy są prosumentami

Badania i rozwój

Huawei jest jednym z największych na świecie inwestorów w badania i rozwój. W roku 2018 firma zainwestowała 15 miliardów dolarów w R&D i planuje zainwestować dodatkowe 100 miliardów dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat. Obecnie Huawei jest najbardziej kontrolowaną firmą na świecie i podejmuje działania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa swoich produktów. Huawei utworzył centra testowe w Wielkiej Brytanii, Brukseli i Kanadzie, aby umożliwić niezależne testowanie sprzętu. Huawei inwestuje dodatkowe 2 miliardy dolarów, aby wzmocnić środki bezpieczeństwa cybernetycznego.

Hurtownia OZE

Pracujemy z największymi producentami na świecie co pozwala nam utrzymać najwyższą jakość i jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasi klienci mogą liczyć na opiekę posprzedażową min. pomoc techniczną i doborową.

+48 577 123 400

Potrzebujesz hurtowej ilości produktów?

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.


  Producenci z naszej oferty

  Hurtownia OZE

  Pracujemy z największymi producentami na świecie co pozwala nam utrzymać najwyższą jakość i jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasi klienci mogą liczyć na opiekę posprzedażową min. pomoc techniczną i doborową.

  +48 577 123 400

  Potrzebujesz hurtowej ilości produktów?

  Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.