Solar Edge - Sunprofi
Polityka prywatności Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Solar Edge

W 2006 roku firma SolarEdge zrewolucjonizowała przemysł solarny, tworząc lepszy sposób wytwarzania i zarządzania energią w systemach PV. Dziś jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych, wysokowydajnych technologii energetycznych. Wdrażając światowej klasy rozwiązania inżynieryjne i nieustannie koncentrując się na innowacjach, tworzy inteligentne produkty energetyczne. Kontynuując rozwój inteligentnej energii, SolarEdge poszukuje nie tylko rozwiązań w segmencie PV, ale także pamięci masowej, ładowania akumulatorów elektronicznych, UPS i usług sieciowych.

Produkty producenta Solar Edge

Sprawdź w naszym sklepie internetowym

Systemy fotowoltaiczne SolarEdge

Systemy fotowoltaiczne SolarEdge pracują w ponad 130 krajach na pięciu kontynentach. W każdym miejscu, w którym firma rozpoczyna dystrybucję swoich produktów można liczyć na pomoc lokalnych zespołów sprzedażowych, serwisowych, marketingowych oraz szkoleniowych.

SolarEdge to zdobywca prawie 30 nagród od prestiżowych organizacji, w tym Red Herring, Frost & Sullivan, Intersolar, Stratus Award oraz Edison Awards ™. Od 2010 roku firma dostarczyła światowym odbiorcom ponad dwa miliony falowników i 55 milionów optymalizatorów mocy. SolarEdge może pochwalić się setkami przyznanych patentów i zgłoszeń patentowych, a jako światowy lider inteligentnych technologii energetycznych, dba o utrzymanie międzynarodowych standardów dotyczących jakości i kontroli, etycznego postępowania i ochrony środowiska.

Niezawodność produktów

Produkty i podzespoły SolarEdge podlegają rygorystycznym testom i zostały poddane ocenie w komorach starzeniowych. Każdy optymalizator mocy ma 25-letnią gwarancję, a każdy falownik – 12-letnią. W obu przypadkach istnieje możliwość przedłużenia gwarancji. Strategia niezawodności zawiera autorskie zastosowanie układów scalonych (ASIC).

Maksymalna wydajność falowników

Jako lider w światowej produkcji falowników, SolarEdge stoi na stanowisku, że właściwy dobór falownika jest niezwykle istotny z punktu widzenia długoterminowej opłacalności eksploatacji instalacji fotowoltaicznej. Właściwy dobór pozwala zmaksymalizować produkcję energii i obniżyć koszty eksploatacji. Choć falownik stanowi tylko 10% kosztów całego systemu fotowoltaicznego, w 100% zarządza całą produkcją energii przez ten system, w 20% wpływając na koszty utrzymania systemu.

Dzięki SolarEdge każdy moduł pracuje z maksymalną wydajnością przez cały czas, zapewniając większy uzysk energii z całego systemu. Dzięki temu, że każdy moduł monitorowany jest indywidualnie, system PV pracujący na bazie falowników SolarEdge wytwarza 2-10% energii więcej, niż system standardowy.

Możliwość eksploatacji produktw SolarEdge w rolnictwie

Wszystkie produkty SolarEdge przystosowane są do eksploatacji na obszarach rolniczych – są certyfikowane na odporność na działanie amoniaku. Wśród rozszerzonych, w stosunku do produktów standardowych, możliwości zarządzania instalacją PV pracującą na podzespołach SolarEdge, szczególnie istotna jest Możliwość sprawdzenia statusu całego sytemu na urządzeniach mobilnych (z systemem iOS lub Android).

Unikatowe certyfikaty bezpieczeństwa

System SolarEdge zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zarówno w przypadku porażenia prądem, jak i pożaru. SafeDC™ to wbudowana funkcja bezpieczeństwa na poziomie modułu, która minimalizuje ryzyko porażenia prądem elektrycznym. Funkcja SolarEdge SafeDC™ jest certyfikowana w Europie jako odłącznik prądu stałego zgodnie z dyrektywami IEC/EN 60947-1 i IEC/EN 60947-3 oraz normami bezpieczeństwa VDE AR 2100-712 i OVE R-11-1.

Falowniki SolarEdge mają też wbudowane zabezpieczenie zaprojektowane w celu złagodzenia skutków niektórych wyładowań łukowych, które mogą stwarzać ryzyko pożaru, zgodnie ze standardem wykrywania łuku UL1699B. Obecnie nie ma porównywalnego standardu wykrywania łuku w UE. Rozwiązanie zabezpieczające SolarEdge spełnia również wymagania techniczne FM Global DS 1-15 w.

Dachówka fotowoltaiczna

Hurtownia OZE

Pracujemy z największymi producentami na świecie co pozwala nam utrzymać najwyższą jakość i jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasi klienci mogą liczyć na opiekę posprzedażową min. pomoc techniczną i doborową.

+48 577 123 400

Potrzebujesz hurtowej ilości produktów?

Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.


  Producenci z naszej oferty

  Hurtownia OZE

  Pracujemy z największymi producentami na świecie co pozwala nam utrzymać najwyższą jakość i jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasi klienci mogą liczyć na opiekę posprzedażową min. pomoc techniczną i doborową.

  +48 577 123 400

  Potrzebujesz hurtowej ilości produktów?

  Podaj swój numer telefonu, zadzwonimy do Ciebie i omówimy szczegóły.